banner_landing_page_czZachraňte své fotografie!
Uchovejte si vzpomínky!

pic_sf9_landing_big
Je jedno, jestli je to dovolená, svatba, narozeniny, rodinná oslava nebo návštěva koncertu – téměř z každé důležité události máme fotografie nebo diapozitivy. Jsou na nich opravdové poklady, které je třeba chránit, protože jakmile je ztratíme, už je nic nenahradí. Ale nejen úplná ztráta takových vzpomínkových unikátů může bolet, protože i při ideálním skladování časem vyblednou barvy a materiály mohou být nenávratně poškozeny.

Proto byste měli své analogově pořízené materiály, ať už fotografie, diapozitivy nebo negativy, chránit a naskenovat pomocí světově nejlepšího skenovacího softwaru SilverFast.

SilverFast – pro Vaše skenování!

SF9_Screenshot_UI_dark_CZ_small

Skenovací software SilverFast

SilverFast je individuálně přizpůsoben stovkám různých modelů skenerů a z každého přístroje vytěží maximální kvalitu. Velkým počtem funkcí předčí SilverFast výsledky softwarů poskytovaných výrobci skenerů.
 • Expresní sken uspoří až 75% doby skenování
 • Automatické a manuální nástroje pro optimalizaci
 • Profesionální barevný management
 • Individuální barevné profily pro každý skener
 • Individuální barevné profily pro negativy
 • Integrované kalibrování Auto-IT8
 • Efektivní odstraňování prachu a škrábanců
 • Výuková videa integrovaná v softwaru
SilverFast Ai Studio jako součást Archive Suite a naší nedestruktivní koncepce prvotních, tzv. RAW dat uloží Vaše diapozitivy, filmy, filmy Kodachrome a fotografie se všemi zaznamenanými informacemi v RAW formátu. Mohou tak dokonce obsahovat i infračervený kanál pro pozdější odstranění prachu a škrábanců.
button_more_info_cz_flag

Navštivte naše hlavní webové stránky pro více informací. Dostupné jazyky: angličtina, němčina, francouzština a španělština.
button_all-in-one_info

Získejte více informací o našich balíčcích SilverFast All-in-One, které obsahují skener a software SilverFast.
button_buy_now_cz

Navštivte náš internetový obchod a kupte si skenovací software SilverFast, terče IT8 na kalibraci skenerů a další produkty.

Koncepce RAW dat

SilverFast Archive Suite 9 je rozsáhlé archivační řešení pro rychlou a jednoduchou digitalizaci Vašich obrázků. Svou kvalitou SilverFast 9 výrazně předčí výsledky každého softwaru od výrobců skenerů.

ArchiveSuite je balíček složený ze skenovacího programu a softwaru pro obrazové zpracování k následné optimalizaci obrazu.

S kompletně přepracovaným systémem JobManager, integrovaným barevným managementem a novým formátem HDRiRAW pro archivaci RAW dat je práce se softwarem SilverFast obzvlášť flexibilní. Data HDRiRAW představují optimální východisko pro každý proces optimalizace obrazu a jsou ideálním základem pro nedestruktivní práci s předlohou.

Tři důvody, proč je formát HDRiRAW neporazitelný, jsou:
 1. Soubor dat ve formátu HDRiRAW nikdy nemůže být správný nebo chybný, dobrý nebo špatný - HDRiRAW je vždy dokonalý.
 2. S formátem HDRiRAW vždy docílíte spolehlivý základ pro optimalizaci Vašich snímků – bez ohledu na to, zda jste profesionál nebo začátečník.
 3. S formátem HDRiRAW získáte data, srovnatelná s originálními daty výchozích analogových předloh.
sf9_boxen

PDF s informacemi

Více informací o SilverFast v následujícím PDF: button_more_info_cz

banner_bottom_landing_page_cz